~מחזור 2~

איך להגדיל את העסק, להרחיב את התודעה ולמגנט יותר הכנסות, רווחים, לקוחות, השפעה ורווחה?

הגדלת התוצאות
והרחבת התודעה!

אתם עובדים קשה, מתאמצים, משקיעים בעסק, מנסים עוד ועוד אסטרטגיות, טקטיקות שיווק, פרסומים, תוכן, פלטפורמות וזה לא נגמר. 

לצד כל העשייה המרובה סביב העסק, אתם מרגישים שזה לא מדויק, שזה לא עובד כמו שאתם מצפים, שזה לא כל כך מתגמל ובטח לא משתקף בהכנסות, ברווחים ובשאר התוצאות בעסק.

אתם מבינים שעוד קורס שיווק, עוד קמפיין או עוד ייעוץ עסקי מזורז לא באמת יעשו שינוי, ואתם מחפשים את הדבר האחר, את השינוי האמיתי והעמוק בעשייה שלכם שיוביל אתכם מצד אחד לתוצאות אחרות לגמרי, ומצד שני לדרך פעולה ועשייה אחרת, כזו שלא תשחק ותשאב אתכם אלא תמלא ותטעין אתכם.

פה נכנסת לתמונה הגישה שפיתחתי לאחר 6 שנות עשייה עסקית של עבודה קשה, שלא הוכיחו את עצמם.

גישת ‘העצלנות’ שבה אני מלמד אתכם איך להגדיל את התוצאות בעסק ע”י התודעה ולא ע”י עוד עשייה ועוד פעולות.

אבל זו לא התועלת המרכזית של מה שאני מציע לכם כאן, כי להגדיל תוצאות זה החלק הקל והפשוט שבדבר. אני מציע לכם כאן שינוי אמיתי לעשייה העסקית שלכם מעתה ועד עולם. שינוי תפיסת המציאות העסקית שלכם מקצה לקצה כך שאתם לא תראו את עצמכם ואת העסק שלכם באותה צורה, ותבינו שכל המשחק האמיתי של התוצאות בעסק הוא לא עוד פעולות אלא עוד עבודה תודעתית שאותה תדעו לעשות ובעזרתה פשוט תמגנטו לכם יותר מכל מה שאתם רוצים: לקוחות, הכנסות, השפעה, רווחה, רווחים, נחת, חופש.

על הגישה והתודעה

גישת העצלות בעסקים שפיתחתי, מייצרת טרנספורמציה תודעתית שמשנה את כל ההסתכלות העסקית מקצה לקצה.

הגישה תשחרר אתכם מתפיסות עסקיות כובלות שגורמות לעבוד קשה ולהתאמץ, ותכניס לכם תפיסות חדשות שמביאות זרימה ודיוק בעשייה העסקית.

הגישה מייצרת מהפכה תודעתית בתפיסות שגורמות לסלוד משיווק, מכירות וניהול בעסק, והופכת את תהליכי השיווק, מכירה וניהול לפשוטים, קלים וממלאי אנרגיה והשפעה.

על הסמינר

זה לא משנה איזה אסטרטגיות תטמיעו בעסק, זה לא משנה איזה טקטיקות שיווק תעשו, זה לא משנה איזה תסריט מכירה יהיה לכם, זה לא משנה איך אתם מנהלים את הכסף או כמה אתם ממוקדים בו, הדבר היחיד שמשנה הוא באיזה תודעה אתם ואיזה תפיסות יש לכם כלפי העסק, שיווק, מכירות וניהול!

בתודעה העסקית החדשה אנחנו מנתקים את הקשר בין הפעולות לתוצאות ומחברים את התודעה לתוצאות ומפה מתחילים לתרגל אנרגיה של זרימה ועצלנות ולא של מאמץ ועבודה קשה – בעסק, בשיווק, במכירות ובניהול.

הדבר היחיד שמייצר את הפער בין החלום שלכם לבין המציאות שלכם הוא רק התודעה שלכם.

זה הזמן להקרין על המסך מציאות אחרת!

אני מתרגש להזמין אתכם לסמינר הדגל של 'עסקים עצלנים'

סמינר התודעה העסקית החדשה!

4 מפגשי ZOOM + ליווי בקבוצת וואטספ לכל הדילמות והאסימונים שנופלים
שיהפכו את התודעה והמציאות העסקית שלכם
לגן עדן עלי אדמות!

המחזור השני נפתח והוא במחיר מיוחד!

עלות השתתפות בסמינר היא:

500 ש''ח + מע''מ בלבד!

במקום 1,500 ש''ח + מע''מ בלבד!

ניתן לחלק ל3 תשלומים של 166 ש''ח (+מע''מ)

מתי מתחילים?

26.02.24 | 09:00-12:00 | המפגש הראשון ביום שני ושאר המפגשים בשלישי | ZOOM

*הסמינר מוגבל ל-30 משתתפים בלבד!

עסקים שעברו את הסמינר משתפים

תוכן הסמינר

מפגש 1 - 26.02.24 - יום שני

התודעה העסקית החדשה

מפגש 2 - 05.03.24 - יום שלישי

תודעת השיווק החדשה

מפגש 3 - 12.03.24 - יום שלישי

תודעת המכירה החדשה

מפגש 4 - 19.03.24 - יום שלישי

תודעת הניהול החדשה

המודלים שנלמד ונטמיע

הכל בחוברת עבודה מסודרת

התוצאות של הסמינר

ברמה האישית

הרחבת התודעה העסקית, סיפוק ומשמעות, הגברת תחושת מימוש הפוטנציאל והיכולות האישיות, יצירת לייף סטייל ברמה ובאיכות שאתם שואפים אליה,
והכי חשוב: חיבור למתנה המיוחדת שקיבלתם וביטוי מלא שלה בשיא העוצמה.

ברמה העסקית

חוויה עסקית ברמה אחרת מתוך תחושת ראויות שמובילה לתמחור נכון של הערך שלכם, עבודה מול לקוחות מדויקים, שירות מתוך כיף, שיווק ומכירה שמשפיעים
והכי חשוב: עסק שיודע לעבוד בלעדיכם.

ברמה הכלכלית

סוף סוף ואחת ולתמיד צמצום בין פערי היכולות שלכם לתוצאות שלכם ברמה הכלכלית, תזרים חיובי לאורך זמן, רווחיות גבוהה, ברכה אמיתית בכסף שנכנס אליכם,
והכי חשוב: חשבון בנק שכיף להיכנס אליו ולהתעדכן.

שאלות ותשובות

פרטים לביט:

ניתן לשלם בביט למס’ 050-2780897.

פרטים להעברה:

בנק מזרחי | סניף 519 | חשבון 193124 | דהן אחינדב

ולשלוח צילום מסך + פרטים לחשבונית בוואטספ שנדע להתייחס. 

אל דאגה, לאחר כל מפגש אני שולח את הקלטת המפגש כך שלא תפסידו פיסת תוכן אחת. לאחר הסמינר אני אשלח גם את הגרסה הדיגיטלית שלו לחזרה נוספת על התוכן.

גם אם לא מסתדר לכם באף לא אחד מתאריכי המפגשים, יהיה לכם אחר כך את הגרסא הדיגיטלית!

המחיר הזה הוא למחזור השני בלבד ולאחר מכן זה 1,500 ש”ח + מע”מ לכן כדאי לכם לרכוש עכשיו גם אם אתם לא בטוחים אם תגיעו למפגשי האונליין.

אם עדיין לא הכרנו

נעים מאוד

שמי נדב דהן, יזם, אמן, איש רוח ואוהב עסקים ואנשים.

התחלתי את דרכי העסקית ב2016 כמאמן (קאוצ’ינג) וכבר בשנה הראשונה שלי כמאמן עשיתי מעל 30 סדנאות והרצאות שמבוססות על הסיפור האישי שלי והוצאתי את הספר שלי ‘ילד פריפריה’ במימון המונים.

לאחר שנה בחרתי בחרתי להיכנס עמוק בעולם העסקי ולהתמחות בתהליכים של בניית מותג – אסטרטגיה, שיווק ודיגיטל. העברתי עשרות סמינרים בנושא ולימדתי את כל השיטות שלי לבניית מותג, שיווק ודיגיטל בעידן החדש.

כשנחתה הקורונה הקמתי את הסוכנות לבניית מותגים מעוררי השראה שצמחה בקצב מסחרר והגיעה בשיא שלה ל9 עובדים במשרדים 150 מטר בפתח תקווה, עם היקף של עשרות לקוחות בחודש.

לאחר 3 שנות פעילות של הסוכנות הגעתי לשחיקה והבנתי שאני לא מוכן להמשיך לעבוד קשה, אז קיפלתי את הבסטה והקמתי את ‘עסקים עצלנים’. העסק הראשון שמבוסס על הDNA הכי פנימי ועמוק שלי ובעל תחושת השליחות והמשמעות הגדולים ביותר שחוויתי מאז שנכנסתי לזירה העסקית.

מפה הקמת את ‘עסקים עצלנים’. העסק הראשון שמבוסס על הDNA הכי פנימי ועמוק שלי ובעל תחושת השליחות והמשמעות הגדולים ביותר שחוויתי מאז שנכנסתי לזירה העסקית.

תוך פחות משנה חוויתי הצלחה עם ‘עסקים עצלנים’ כמו שלא חוויתי באף עסק. הן מבחינת הכנסות והן מבחינת השפעה וקהל. זה הוכיח לי שכאשר הולכים עם הייעוד עד הסוף בלי להתנצל, מרוויחים בענק מכל הבחינות.

לחיי העצלנות שלכם.

תפריט נגישות