ברוכים הבאים לעולם חדש של שפע

בו אתם הולכים להשיג את התוצאות שאתם חולמים,
ע''י התודעה!

איך מתחילים את הדרך החדשה שלכם?

עסק עצלן
~ערכה~

הרצאת הדגל ‘להתעצל בלי להתנצל’ תחשוף בפניכם את סודות העצלנות ואיך להתחיל למגנט תוצאות בעסק מבלי לעבוד קשה!
שריינו מקום חינם בלחיצה כאן למטה!

עסק עצלן
~סמינר התודעה~

הסמינר שילמד אתכם איך למגנט תוצאות עיי' התודעה ויחבר אתכם לעשייה עסקית מלאת תשוקה וזרימה, ובלי למאמץ ועבודה קשה!

עסק עצלן
~סמינר האסטרטגיה~

הסמינר שילמד אתכם את כל האסטרטגיות לבנייה חכמה ויעילה של עסק, עם תשתיות מדויקות במוצרים, בשיווק ובמכירות כך שתוכלו להגדיל את העסק ללא תקרת זכוכית!

עסקים עצלנים
~האקדמיה~

ללמוד את כל האסטרטגיות המדויקות למקסימום תוצאות במינימום מאמץ במקום אחד!

עדיין לא מוכנים להכיל את השפע
ולחיות את התוצאות שאתם חולמים?

התחילו מכאן:

פודקסט 'העצלניסט'

הצטרפו אליי פעם בשבוע ל30 דקות של הרחבת התודעה ופתיחת המחשבה לתוכן שיגרום לכם להפסיק לעבוד קשה ולהתחיל למגנט תוצאות ע''י התודעה!

האינסטגרם שלי

בואו לעקוב וקבלו השראה יומיומית לוריד ואינסוף תוכן ותובנות שיקדמו אתכם ואת העסק שלכם לתודעה גבוהה, מקסימום תוצאות ומינימום מאמץ.

הטיקטוק שלי

אל תפספסו את הסרטונים שמתמצתים שיעורים של 3 שעות, בסרטון של 90 שניות. בואו לספוג שפע של תובנות ואסימונים בפלטפורמה הכי צעירה ובועטת!

אם עדיין לא הכרנו

נעים מאוד

שמי נדב דהן, יזם, אמן, איש רוח ואוהב עסקים ואנשים.

התחלתי את דרכי העסקית ב2016 כמאמן (קאוצ’ינג) וכבר בשנה הראשונה שלי כמאמן עשיתי מעל 30 סדנאות והרצאות שמבוססות על הסיפור האישי שלי והוצאתי את הספר שלי ‘ילד פריפריה’ במימון המונים.

לאחר שנה בחרתי בחרתי להיכנס עמוק בעולם העסקי ולהתמחות בתהליכים של בניית מותג – אסטרטגיה, שיווק ודיגיטל. העברתי עשרות סמינרים בנושא ולימדתי את כל השיטות שלי לבניית מותג, שיווק ודיגיטל בעידן החדש.

כשנחתה הקורונה הקמתי את הסוכנות לבניית מותגים מעוררי השראה שצמחה בקצב מסחרר והגיעה בשיא שלה ל9 עובדים במשרדים 150 מטר בפתח תקווה, עם היקף של עשרות לקוחות בחודש.

לאחר 3 שנות פעילות של הסוכנות הגעתי לשחיקה והבנתי שאני לא מוכן להמשיך לעבוד קשה, אז קיפלתי את הבסטה והקמתי את ‘עסקים עצלנים’. העסק הראשון שמבוסס על הDNA הכי פנימי ועמוק שלי ובעל תחושת השליחות והמשמעות הגדולים ביותר שחוויתי מאז שנכנסתי לזירה העסקית.

תוך פחות משנה חוויתי הצלחה עם ‘עסקים עצלנים’ כמו שלא חוויתי באף עסק. הן מבחינת הכנסות והן מבחינת השפעה וקהל. זה הוכיח לי שכאשר הולכים עם הייעוד עד הסוף בלי להתנצל, מרוויחים בענק מכל הבחינות.

לחיי העצלנות שלכם.

תפריט נגישות