ערכת 'עסק עצלן'

כל המדריכים לפניכם לשימוש

כרטיס להרצאה
'להתעצל בלי להתנצל'

הרצאת ZOOM מרתקת המציעה הסתכלות עסקית חדשה ודרך מיוחדת להגדיל תוצאות ע”י הרחבת התודעה!

ספר הדרכה ' 7 שלבי ההתפתחות העסקית'

ספר המרכז את השיטה המעשית בדרך לבנייה של ‘עסק עצלן’ הלכה למעשה עם כל האסטרטגיות הייחודיות שיגרמו לכם לעבוד פחות קשה ולהרוויח יותר.

10 הדברות לעסק עצלן

המצפן הרוחני לעשייה מדויקת יותר ללא מאמץ ועבודה קשה שיראה לכם שאפשר לפתח חיים בזכות העסק, ולא רק עוד עשייה, פעולות ועבודה.

6 השקרים של התודעה הישנה!

הספרון שחושף את כל השקרים שהינדסו לנו את התודעה כלפי עסקים, מיתוג, שיווק ומכירות.

אם עדיין לא הכרנו

נעים מאוד

שמי נדב דהן, יזם, אמן, איש רוח ואוהב עסקים ואנשים.

התחלתי את דרכי העסקית ב2016 כמאמן (קאוצ’ינג) וכבר בשנה הראשונה שלי כמאמן עשיתי מעל 30 סדנאות והרצאות שמבוססות על הסיפור האישי שלי והוצאתי את הספר שלי ‘ילד פריפריה’ במימון המונים.

לאחר שנה בחרתי בחרתי להיכנס עמוק בעולם העסקי ולהתמחות בתהליכים של בניית מותג – אסטרטגיה, שיווק ודיגיטל. העברתי עשרות סמינרים בנושא ולימדתי את כל השיטות שלי לבניית מותג, שיווק ודיגיטל בעידן החדש.

כשנחתה הקורונה הקמתי את הסוכנות לבניית מותגים מעוררי השראה שצמחה בקצב מסחרר והגיעה בשיא שלה ל9 עובדים במשרדים 150 מטר בפתח תקווה, עם היקף של עשרות לקוחות בחודש.

לאחר 3 שנות פעילות של הסוכנות הגעתי לשחיקה והבנתי שאני לא מוכן להמשיך לעבוד קשה, אז קיפלתי את הבסטה והקמתי את ‘עסקים עצלנים’. העסק הראשון שמבוסס על הDNA הכי פנימי ועמוק שלי ובעל תחושת השליחות והמשמעות הגדולים ביותר שחוויתי מאז שנכנסתי לזירה העסקית.

תוך פחות משנה חוויתי הצלחה עם ‘עסקים עצלנים’ כמו שלא חוויתי באף עסק. הן מבחינת הכנסות והן מבחינת השפעה וקהל. זה הוכיח לי שכאשר הולכים עם הייעוד עד הסוף בלי להתנצל, מרוויחים בענק מכל הבחינות.

לחיי העצלנות שלכם.

תפריט נגישות