אודות

מה הסיפור שלי? | להיות 'עצלניסט' | מה התורה שלי? | מי אני?

מה הסיפור שלי?

ואיך הכל התחיל?

אחרי 6 שנים בזירה העסקית, חוויתי את מה שלא חשבתי שאחווה לעולם:

שחיקה.

זה לא קרה ברגע אחד, זה התחיל כמו כדור שלג שנה קודם לכן, אחרי 5 שנים, כשהתחלתי להוסיף על עצמי עוד ועוד משימות, עוד לקוחות, עוד עובדים, עוד אחריות, משרדים יותר גדולים, הכל יותר גדול עם אחריות גדולה יותר.

חשבתי שאני מכיר את עצמי, שמה שאני צריך זה עסק גדול ככל האפשר, עם צוות גדול ככל האפשר, ורק לגדול כל הזמן.

אז התחלתי את 2022 בהסתערות על הקמת חברה בע”מ, הכפלת צוות העובדים, הקמת מחלקות נוספות, משרדים גדולים יותר והרבה הוצאות שהכריחו אותי לייצר יותר הכנסות. כן, גדלתי בהכנסות, אך לא ברווחים. אפילו להפך, הרווחים שלי הביתה הפכו קטנים יותר ומצאתי את עצמי עם פחות כסף הביתה והרבה יותר אחריות, כאבי ראש, עובדים ואופרציות לנהל ולתפעל. פשוט עבדתי יותר קשה, ותוגמלתי פחות.

שנה כזאת הספיקה לי להבין שאני לא בכיוון, שאני רודף אחרי תהילה ולא אחרי הגשמה, שאני עסוק בהכנסות ולא ברווחים, שאני מתמקד בהשקעה ולא ברווחה. אז עצרתי ואמרתי ‘די’.

הפכתי את כל הצוות שלי לפרילנסרים, עזבנו את המשרדים ועברנו לעבוד בחללי עבודה/מהבית, שחררתי 80% מההוצאות הלא הכרחיות, הורדתי מעצמי 90% מהמשימות ששנאתי לעשות ופשוט התחלתי לסגנן לעצמי את הדרך שבה אני רוצה להמשיך להיות בעסקים כי ידעתי שאם לא אעשה את זה, אעבור משחיקה לפרישה, ורציתי לעבור משחיקה לתשוקה.

מפה התחלתי לעבור טרנספורמציות תודעתיות ורוחניות, כל ההסתכלות העסקית שלי השתנתה כשויתרתי על האגו העסקי והתחלתי לשאול את עצמי מה באמת בא לי לעשות, מה אני באמת אוהב ובמה אני באמת טוב. ידעתי רק דבר אחד: אני לא מוכן להמשיך לעבוד קשה. בהתמסרות הזאת ליקום קיבלתי את ההבנה שבDNA שלי אני עצלן. זאת אומרת שאני יודע לעבוד עם התודעה כדי להגיע לתוצאות ואין קשר לעשייה או לפעולות שלי. 

מפה נולד החזון: ‘עסקים עצלנים’ שהגיע להצלחה מטורפת תוך מס’ חודשים.

להיות 'עצלניסט'

מה זה אומר?

להיות עצלן זה להפסיק להסתמך רק על עצמכם כדי להצליח ולהגיע לתוצאות ולהתחיל לאפשר ליקום ולבורא לעזור לכם ע”י עבודה תודעתית ורוחנית (ולא עוד עבודה קשה).

להיות עצלן זה להתחבר ולהבין את הכישרון הטבעי שקיבלתם מהיקום והבורא שנמצא עמוק ב-DNA שלכם ולהביא אותו לידי ביטוי בשיא העוצמה.

להיות עצלן זה לדעת לחשוב כמו יזם, ולא כמו נותן שירות, ולהתחבר לעקרונות הכסף הגדול שמגיע אחרי שמפסיקים לעבוד קשה.

כאשר תתחברו ל3 העקרונות האלה ותמקדו את העבודה שלכם לעבודה תודעתית וגילוי ה-DNA שלכם לא תצטרכו להמשיך לעבוד קשה ולא להיות מתוגמלים מזה, וסוף סוף תתחילו להרוויח כמו שמעולם לא הרווחתם!

תורת 'עסקים עצלנים'

מתחלקת ל-2: גישה ושיטה.

הגישה:

גישת ‘עסקים עצלנים’ מתחילה בהבנה שלא צריך לעבוד קשה כדי להצליח.

מנקודה כזו נפתחים קווי מחשבה חדשים, תפיסות תודעתיות חדשות וראייה עסקית חדשה שמובילים ליצירתיות, תשוקה וחיבור עמוק ל-DNA האישי והמקצועי כדי לבטא ולממש את מלוא הפוטנציאל במינימום מאמץ ומקסימום רווח ורווחה.

כדי להצליח להגיע למקום הזה הגישה משלבת כלים ואסטרטגיות חשיבה תודעתיות ורוחניות שמייצרות טרנספורמציות עוצמתיות בחיים לצד עבודת אימונית אישית.

השיטה:

‘שיטת עסקים עצלנים’ מתבססת על עקרונות ההתפתחות האישית והעסקית מתוך הבנה שכדי לא לעבוד קשה צריך לברור את העשייה והפעולות שאנחנו עושים ולבחור רק באלה שמובילים להתפתחות אמיתית.

מנקודה כזו נוצרת אפשרות בחירה לגבי הפעולות שאנחנו באמת צריכים לעשות כדי להתפתח והעשייה הופכת אפקטיבית, מדויקת ועוצמתית שלא דורשת הרבה זמן שלנו כדי להגיע לתוצאות פנומנליות.

כדי ליצור את ההתפתחות הזו השיטה משלבת אסטרטגיות עסקיות מדויקות שנוסו על אלפי בעלי עסקים בישראל בעשור האחרון ומעניקה דרך ברורה ומעשית לפעילות עסקית מדויקת ועוצמתית.

השילוב בין הגישה לשיטה הופכת את 'עסקים עצלנים' לתורה עסקית שמכוונת ומדייקת כל אדם לרמה ההתפתחותית הבאה שלו בעסק ובחיים בכלל.

תפריט נגישות